Profil użytkownika European2

Avatar European2
Login:
European2
Shakes & Fidget
8

Właściciel profilu nie pozwala dodawać komentarzy

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

27 listopada 2017, 16:37

Darmowa ciekawostka (nie ma za co :)): "tolerancja" jest to nowo wymyślone słowo, nieodnoszące się logicznie do rzeczywistości, próbujące narzucić ludziom określony sposób myślenia (konkretnie taki, że trzeba wszystko przyjmować i tolerować). No sam pomyśl: ile razy w życiu spotkałeś się z sytuacją, że ktoś mówił o drugiej osobie, że jest "nietolerancyjna". Tylko co to ma niby znaczyć? Że niby powinna przyjmować wszystko do swojego otoczenia, albo wszystko akceptować?
Bo chodzi głównie o to, że w dzisiejszych czasach szacunek=/=tolerancja. Wcale nie trzeba wszystkiego tolerować. Tolerować to tak naprawdę znaczy (z wikipedii, żebyś nie myślał, że zmyślam): "poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych". Niestety, w dzisiejszych czasach znaczy to podporządkowanie swojego myślenia innym, niemożność protestu przeciwko tradycjom sprzecznym z własnym kodeksem, czy to moralnym, czy etycznym.
Dlatego ja osobiście stronię od słowa "tolerancja" i mogę śmiało powiedzieć, że nie jestem tolerancyjny. Znaczy to, że nie szanuję wszystkiego, co ktoś uważa, jego poglądów. Natomiast z pewnością szanuję wszystkich ludzi. To jest moim zdaniem najważniejsze. To szacunek do ludzi zabrania atakowania kogoś, wyzywania go, poniżania itd. Nie jakaś tam "tolerancja".
Pokój :).

Avatar gobo333

27 listopada 2017, 18:44

@Baturaj: Głupiemu nie przemówisz

Avatar Baturaj

27 listopada 2017, 19:23

@gobo333: Oj tam, zaraz głupiemu. Co ja mówiłem o szacunku :)?

Avatar internetexplorer

Edytowano - 26 listopada 2017, 22:34

Nad twoim miejscu uzyskowałbym się na hejty, bo za twoją tolerancję i lewicowość mogą się posypać hejty, no chyba że jesteś z tej upośledzonej części lewicy to wtedy trochę będą Ci te hejty należeć.

Avatar European2

26 listopada 2017, 22:35

Avatar gobo333

27 listopada 2017, 18:45

@internetexplorer: To lewicowy Preriokur

Avatar internetexplorer

27 listopada 2017, 18:54

@gobo333: Serio? Jeśli tak to niech stąd sobie pójdzie gdzieś indziej. Jeden troll nam wystarczy.

Avatar Lujis

26 listopada 2017, 23:47

> Osoba tolerancyjna
> Mówi, że Katolicy i Prawicy to debile.

Ok.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szukaj osoby