Profil użytkownika Schabowy_nie_mielony

Avatar Schabowy_nie_mielony
Login:
Schabowy_nie_mielony
Nazwisko:
guy
Strona www:
Miejsce zamieszkania:
Pociąg byle jaki
Kilka słów o sobie:
#SaveTF2
W nocy pomiędzy 26.01.22 a 27.01.22 napisałem to coś, nie wiem zbytnio jak to nazwać, ale pisałem to całe 8 minut więc jestem z tego dumny:

"Budzę się o 8.00, mam wolne. Więc co robię? Idę do kompa. Odpalam moją ulubioną grę (TF2). Wchodzę na mój ulubiony server. Bardzo mocno mnie laguję przez co nie mogę efektywnie grać (w tym przypadku leczyć i uber-pushować). Cała drużyna na mnie krzyczy. Wychodzę. Przeglądam inne gry jakie mam no moim ...jowym laptopiku który zamiast karty graficznej ma placek ziemniaczany. War Thunder? Ledwo chodzi. SCP SL? Chodzi w 3 FPSach i nawet nie mogę dołączyć na ulubiony server. IL-2 Sturmovik? Nie, chodzi w 15 FPS, nie mam z kim grać i sterowania dalej się uczę (chętnie bym grał gdyby którykolwiek z moich znaj znał tą grę, lub istniałby jakikolwiek polski dsc). Już jest 15.00. Za dwa dni wolne się kończy. Jutro będzie tak samo, bo ten styl spędzania wolnego czasu już mam zakodowany w mózgu. W większość innych gier nie mogę grać, bo mój laptop ledwo odpala gry pokroju roblox. Z tego wynika że nie mam żadnej innej opcji, pozostało poddać się rutynie. Życie jest zajebiste.
Nawet teraz. Mam problemy ze snem. Co robię? Sięgam po mój telefon. Mój telefon jest moją jedyną wartościową/wartościowsze rzeczą jaką mam oprócz mojego Xbox one S i dwóch padów-jeden już się rozpada bo mam problemy ze złością gdy przegrywam przez moją drużynę randomów i/lub lagi/freezy i nim rzucam o podłogę, a drugi jest nieużywany, bo jeden z przycisków (B) się zacina. Środki nasenne już nie pomagają zasnąć.
I co robić? Dalej próbować zasnąć? Poddać się mojemu stylowi życia i dalej przeglądać memy na małej stronie dla przegrywów takich jak ja? Co robić? Moje przyzwyczajenia wygrywają. Dalej siedzę na telefonie przeglądając nieśmieszne memy których połowa to "pogadajmy" a druga połowa była na tej stronie już sto razy. Życie jest zajebiste."

W nocy pomiędzy 26.01.2022, 27.01.22 przerobiłem pastę o cowieku maupie by był tam Tusk i Kaczyński (Do zrobienia tego zachęcił mnie @R9qir5r5)
Wydaje mi się ona dość przekombinowane, szczególnie druga część, ale i tak ja tu włożę.
.
"Kiedyś obudziłem się w nocy, była zima... mieszkam na osiedlu w bloku na 4 piętrze. Leżałem bez ruchu, światło latarni odbijało się od pokrytej śniegiem ulicy, wszędzie było tak biało, ale uświadomiłem sobie, jaki to dźwięk mnie obudził, dobiegał jakby ze śmietnika, taki skrzek ptaka i drapanie, ten dźwięk był tak głośny, że pomyślałem, że zaraz jakiś starszy frustrat wyjdzie na balkon i coś ryknie.. albo zadzwoni na policję, ale nic takiego się nie stało. Ten dźwięk kraczenia połączonego ze skowytem i drapaniem był jednostajnie miarowy, doprowadzał mnie do takiej skrajności, że mówiłem sobie tylko: przecież to się nie może dziać naprawdę, to nie jest horror tylko prawdziwe życie, serio miałem już łzy w oczach , nie wiem ile leżałem bez ruchu, ale gdy kraczenie trochę ucichło, zebrałem się w sobie i delikatnie podeszłem do okna. Na śmietniku nic się nie działo, postanowiłem więc, że uchylę trochę firankę i zobaczę dokładniej. Chwyciłem lekko za krawędź... JEEEBBBBB! KRAAAAAA! Jak coś nie pie....nie w szybę, chwyci mnie za rękę, patrzę a tu Cowiek maupa, największy zbrodniarz wojenny! "Sk...ysynie zostaw mnie!!!" darłem się jak poj...ny, a on tylko: KRAAAAAA! KRAAAAAA! UUUUUU...! Wj...łem się do pokoju, a on stanął przede mną na parapecie w całej okazałości, szybko wybiegłem z mieszkania, otworzyłem szafkę na bezpieczniki na korytarzu, chcąc urwać drzwiczki, aby mieć czym się bronić, ale Cowiek już był za mną... KRAAAAAAAAAAA! Odskoczyłem... a on jak nie pie....nie w te bezpieczniki, w całym bloku zamigotało światło, a ja korzystając z okazji, zamknąłem drzwiczki i zakleiłem je gumą do żucia... A on tylko wył i prychał, po czym nagle JEB i FRUU, drzwiczki odleciały. Przez napięcie w skrzynce twarz cowieka maupy odlepiła się i zobaczyłem że cowiekiem maupom jest nie kto inny niż DONALD TUSK! Okazało się że już od tygodnia pracował nad wyłączeniem prądu w tej dzielnicy by kamery we wszystkich okolicznych sklepach wysiadły i by mógł podwyższyć ceny. I nagle zaczyna walić w bezpieczniki ignorując mnie, a gdy w końcu prąd wysiadł to wyskoczył przez okno na śnieg śpiewając na cały swój potężny głos "Führ Deutschland"."
(Cz.2)
"Gdy podbiegłem do tego okna, to widziałem jak zrobił fikołka i wylądował na moim samochodzie. Ale w polskim polonezie obok siedział mój sąsiad i mój najlepszy przyjaciel. No to krzyczę by uciekał, a on wyciąga jakieś dziwne coś co wygląda jak biały granatnik, który zamiast systemu ładowania ma połączenie z plecakiem na plecach sąsiada. Niestety gdy sąsiad to robił, to Donald Tusk się do niego zbliżył i rzucił w sąsiada MOIM zmasakrowany samochodem. Sąsiad odskoczył, ale z jego twarzy odpadła maska i gdy się przyjrzałem to zobaczyłem że mój sąsiad to tak naprawdę JAROSŁAW KACZYŃSKI. I ja i Tusk odskakują z zaskoczenia, gdy Nasz kochany wódz narodu uruchamia swoją maszynę i słyszę ogłuszające Ryki jak Cowiek maupa jest wciągany przez Kaczyńskiego do jego plecaka. I tak oto nasz najlepszy lider narodu Jarosław Kaczyński uwolnił Polskę od Tuska."

Płeć:
Stainless steel
Miejsce zamieszkania:
Jak wyżej: Tam gdzie chcesz WSIĄŚĆ DO POCIĄGU BYYYYLE JAKIEGO (https://youtu.be/zslI3XAo6eo?t=55)

Trofea:
1) tygodniowy ban
2) miesięczny ban
Tak jestem konfidentem bo mam srebrnegą odznake "czujne oko"

Jestem potężniejszy niż wam się wydaję..... odkryłem sposób na obejście blokady "na twoim innym koncie masz bana, więc na to konto nie możesz się logować dopóki tam masz bana, ale dalej możesz się logować na [nazwa zbanowanego main konta]". A tak naprawdę sam nie wiem czemu mi się to coś wyłączyło i nie chcę za ten błąd strony dostać bana czy coś.

Ulubione jejaki:
Brak
Napiszcie czy jesteście furry/lewakiem/fanem anime/hentai, LGBT lub żydem

A, i na moim profilu w komentarzach znalazł sobie miejsce klub kociarzy

Rozwiń opis

Zwiń opis

Doświadczenie:
18

poziom
doświadczenia

745

punktów

Odznaki:
Odznaka ŁowcaPoziom odznaki

Łowca

Ile punktów doświadczenia uda Ci się uzbierać w ciągu miesiąca?

Odznaka BywalecPoziom odznaki

Bywalec

Czy uda Ci się logować każdego dnia?

Odznaka SelekcjonerPoziom odznaki

Selekcjoner

Za każdą ocenę nowego materiału w poczekalni zdobywasz punkt. Punkt przyznajemy za ocenienie materiału dodanego mniej niż 2 godziny przed oddaniem głosu.

Odznaka konto bez ograniczeńPoziom odznaki

Konto bez ograniczeń

Odznaka przyznawana za zweryfikowany adres email, za możliwość dodawania materiałów oraz za możliwość pisania komentarzy bez ograniczeń.

Odznaka Jejowy zombiePoziom odznaki

Jejowy zombie

Odznaka za nocną aktywność na Jeja.pl.

Odznaka StrzałkowiczPoziom odznaki

Strzałkowicz

Twoje komentarze zdobyły dużo poparć? To świetnie! Odznaka w nagrodę!

Odznaka dostawca uśmiechówPoziom odznaki

Dostawca uśmiechów

Odznaka za uśmiechy, które zagościły na twarzach Jejowiczów i Jejowiczek. Technicznie rzecz ujmując za obrazki na głównej.

Odznaka Miłośnik zwierzątPoziom odznaki

Miłośnik zwierząt

Odznaka za ocenianie nowych materiałów ze zwierzętami, które trafiły na główną.

Odznaka Przykładny JejowiczPoziom odznaki

Przykładny Jejowicz

Odznaka za przykładną obecność na Jeja.pl

Odznaka DociekliwyPoziom odznaki

Dociekliwy

Odznaka dla dociekliwych osób przyznawana za... Dociekliwi na pewno do tego dojdą!

Odznaka Czujne OkoPoziom odznaki

Czujne Oko

Odznaka przyznawana osobom, które zgłosiły istotny problem na Jeja.pl

informacje o odznakach
Komentarze
użytkownika poparto:
47545
razy
Memów i obrazków:
8
w aktywnych
Farmerama
347

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar BUMPYSIA

28 lutego, 20:04

Cześć! Jak tam żyćko? Spokorniałeś może trochę od naszego ostatniego wątku?

Avatar BUMPYSIA

10 lipca, 02:44

@BUMPYSIA: Nie ma cię ziomo?

Avatar parufki_w_poczekalni

23 lutego, 22:39

Mielony nie schabowy

Avatar PewienKtosiek

24 grudnia 2023, 13:58

Wesołych Świąt!

Avatar Schabowy_nie_mielony

2 stycznia, 07:58

@PewienKtosiek: Dziękuję, spóźnione, gdyż na święta odstawiam jeja na bok

Avatar PewienKtosiek

2 stycznia, 14:30

@Schabowy_nie_mielony: No i bardzo dobrze, są rzeczy ważniejsze niż jeja, nawet dla mnie

Avatar BUMPYSIA

24 listopada 2023, 16:02

Cześć!
Trochę utożsamiam się z twoim opisem, ciężko się wyrwać z takiego obłędu, ale trzeba próbować walczyć do końca. + polecam serwery Slender Fortress w tf2, a najlepiej Glubbable, tam nie ma dużego znaczenia teamwork i można się nieźle bawić

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Schabowy_nie_mielony

27 listopada 2023, 08:50

@BUMPYSIA: Mówię o tobie, naprawdę miło się rozmawia, a serwera jeszcze nie wypróbowałem, ponieważ zapomniałem, spróbuję znaleźć na to czas dzisiaj

Avatar BUMPYSIA

27 listopada 2023, 13:29

@Schabowy_nie_mielony: nieskromnie polecam się na przyszłość. A co do serwera to tam akurat trudno o agresję, więcej podniecenia i strachu z horroru. Myślę, że nie pożałujesz

Avatar Gooddude

8 listopada 2023, 11:34

Incelowaty normik xdxd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Polymorphism1

10 listopada 2023, 12:46

@Schabowy_nie_mielony: tak tak admin

on nie miałby żadnego interesu w usuwaniu tego

gdyby to było pod zwykłym memem to by nie zniknęło bo to Ty usunąłeś to

Avatar Schabowy_nie_mielony

10 listopada 2023, 12:47

jeszcze czego, gdybym usunął to bym o tym nie pisał, plus już pisałem odpowiedź na komentarz "dobrychłopak"

Avatar OyobYddub

19 września 2023, 18:26

czesc

Avatar Schabowy_nie_mielony

20 września 2023, 07:49

@OyobYddub: cześć.

Avatar Hamczurk

31 lipca 2023, 19:51

Siema

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Hamczurk

16 sierpnia 2023, 12:23

@Schabowy_nie_mielony: a spoko, mam wolne do listopada więc cziluję bombę xd

Avatar Schabowy_nie_mielony

16 sierpnia 2023, 22:37

@Hamczurk: Studia czy praca?

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2023, 15:01

Heja, pamiętasz mnie? Jak byłem na koncie Kebabowski 2077 to chyba byliśmy ziomeczkami

Avatar Schabowy_nie_mielony

31 lipca 2023, 18:02

(sorry że tak długo nie odpowiadałem, ale robiłem przerwę od jeja) Coś mi ta nazwa mówi, ale nie pamiętam co dokładnie.

Avatar DorjanOllo

24 listopada 2022, 12:31

Jestem bi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar rumcajschr

13 maja 2023, 16:10

@DorjanOllo: Usuń pociąg do k*biet ze swojej orientacji imo

Avatar makaron10

13 maja 2023, 20:52

@Witciu: albo i dwa

Avatar Hamczurk

17 lutego 2023, 12:27

Cześć, napisałeś dziś koło 10:30 komentarz do mnie, ale niezbyt go rozumiem (kontekstowo)

Avatar Schabowy_nie_mielony

24 lutego 2023, 10:13

@Hamczurk: (sorki że dopiero dzisiaj, ale robiłem sobie przerwę od jeja) nie kojarzę kiedy do ciebie napisałem

Avatar Hamczurk

24 lutego 2023, 14:26

@Schabowy_nie_mielony: już nie ma to żadnego znaczenia, miłego dzionka

Avatar Schabowy_nie_mielony

24 lutego 2023, 15:02

@Hamczurk: to w takim razie też życzę dobrego dnia, i jeszcze raz sorki, że nie odpisałem wcześniej.

Avatar Dodgegamer05

3 lutego 2023, 17:12

Schabowy_nie_mielony ☕️☕️

Avatar rumcajschr

30 stycznia 2023, 19:40

Białas jesteś tbh

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Schabowy_nie_mielony

31 stycznia 2023, 11:54

@rumcajschr: bycie women jest cringe.

Avatar rumcajschr

31 stycznia 2023, 13:24

@Schabowy_nie_mielony: Przecież mówię 😃😃😃

Avatar PAT_LISTONOSZ

24 stycznia 2023, 20:49

To brzmi jak schabowy z dodatkami

R.i.p mem

Avatar kotlet_mielony

6 stycznia 2023, 18:57

Mielony > schabowy

Avatar Schabowy_nie_mielony

8 stycznia 2023, 19:40

@kotlet_mielony: ✨źle interpretujecie moją nazwę✨

Avatar PewienKtosiek

24 grudnia 2022, 13:29

Wesołych Świąt!

Avatar Schabowy_nie_mielony

27 grudnia 2022, 08:52

@PewienKtosiek: spóźniłem się z odpowiedzią na święta, więc miłego nowego roku za kilka dni!

Avatar pindol123

Edytowano - 29 listopada 2022, 16:37

ile cm w obwodzie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar pindol123

2 grudnia 2022, 21:35

@Schabowy_nie_mielony: mojego nicku

Avatar De_la_cat

15 grudnia 2022, 18:33

@pindol123: Ale że WT laguje...

Weź pograj na najwyższych grafikach MFS*, tam to dopiero armagedon

________________
*Microsoft Flight Simulator

Avatar Hamczurk

16 listopada 2022, 22:09

Czołem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Schabowy_nie_mielony

17 listopada 2022, 10:55

@Hamczurk: udało mi się zdobyć Sturmmöser'a 38 cm, wykonałem 6/7 poziomów i to bez użycia żadnych pojazdów premium! ...I mogę powiedzieć, że nie był on warty całego tego zachodu. Jedynym plusem jest to, że odblokowałem całą Rosyjską III erę i 2 pojazdy z niemieckiej .

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 17 listopada 2022, 10:57

@Schabowy_nie_mielony: przy okazji to polecam do grindowania eventów rosyjski line-up 2.7 na realistykach (jako pierwszy spawn Zis-43, później cokolwiek dobrego na tym poziomie, np. Bt-7M, Zis-30/SU-57, T-50 i takie pojazdy)

Avatar pmackowiakopl

8 listopada 2022, 17:11

schaby 🧆

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 9 listopada 2022, 13:47

@pmackowiakopl: mój telefon nie pokazuje niektórych znaków/emoji czy co innego jest pod tym kwadratem

Avatar
Smierdziel_

3 listopada 2022, 13:34

Avatar Schabowy_nie_mielony

3 listopada 2022, 13:40

komentarz obrazkowy

Avatar kapix500

30 października 2022, 23:28

jak tam twoje 3 szare komorki widze ze sie opi.....ają

Avatar Schabowy_nie_mielony

2 listopada 2022, 08:17

@kapix500: zużyłem je by móc jak najefektywniej grindować ...jowy pojazd w symulatorze depresji i myśli samobójczych zwanym War Thunder

Avatar Frutti56

24 października 2022, 14:03

idź do terapeuty

Avatar Schabowy_nie_mielony

24 października 2022, 14:15

@Frutti56: nie dość że drogo, to jeszcze jedyne co zrobi to jakieś tabletki mi da

Avatar Frutti56

24 października 2022, 15:47

@Schabowy_nie_mielony: Widzę że masz duże doświadczenie w tym temacie

Avatar Schabowy_nie_mielony

24 października 2022, 18:07

@Frutti56: nie potrzebuję niczego tego typu, więc się tym nie interesuje

Avatar Frutti56

24 października 2022, 20:45

@Schabowy_nie_mielony: z pierwszej części opisu twojego profilu wyciągam inne wnioski

Avatar Algeriusz

4 października 2022, 21:24

mielone better
+ fan anime, choc nie za bardzo widac

Avatar Schabowy_nie_mielony

4 października 2022, 21:37

@Algeriusz: ale że ja fan anim?

Avatar Algeriusz

4 października 2022, 21:39

@Schabowy_nie_mielony: nie ja fan anim, mielismy pisac to piszemy

Avatar Schabowy_nie_mielony

5 października 2022, 08:13

@Algeriusz: a okej, uhhhh, ja raczej staram się nie być aż tak skrajny odkąd chodzę do kościoła

Avatar Xenomaster

9 września 2022, 07:58

Ja nadal bardziej lubię mielone

Avatar Schabowy_nie_mielony

9 września 2022, 09:02

@Xenomaster: 💀

Avatar Xenomaster

9 września 2022, 17:32

@Schabowy_nie_mielony: tak w ogóle pamiętasz mnie?

Avatar Schabowy_nie_mielony

11 września 2022, 09:13

@Xenomaster: Coś kojarzę

Avatar loginloginlogin

26 lipca 2022, 01:39

Czym są dla ciebie lewaki?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar antosppupa

26 sierpnia 2022, 19:42

@Schabowy_nie_mielony: rozj*bal cie

Avatar Schabowy_nie_mielony

26 sierpnia 2022, 21:50

@antosppupa: nie chce tego mówić ale się zgadzam

Avatar antosus

1 lipca 2022, 06:08

trollujesz?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Schabowy_nie_mielony

2 lipca 2022, 14:38

@antosus: tu się zgadzam.

Avatar wikoX

2 lipca 2022, 20:56

@antosus: yes

Avatar ArikaLightCrystal

11 czerwca 2022, 22:42

Mam 6 małych kotków, chcesz zobaczyć?

Avatar Schabowy_nie_mielony

13 czerwca 2022, 08:09

@ArikaLightCrystal: już mam wystarczająco w mojej piwnicy.

Avatar ArikaLightCrystal

15 czerwca 2022, 21:20

Avatar Schabowy_nie_mielony

15 czerwca 2022, 23:03

@ArikaLightCrystal: dzieci też nie rozumieją.

Avatar antosus

Edytowano - 27 maja 2022, 23:29

grasz w ta gre (tf2) tylko dlatego ze masz laptopa z ziemniakiem zamiast procesora

Avatar Schabowy_nie_mielony

27 maja 2022, 23:34

@antosus: "o czym ty w ogóle pie....isz"

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2022, 11:06

Znasz może lore zdjęcia z fazy 4 mema " Mr incredible uncanny "?
Pytam się bo akurat mnie ciekawi o co chodzi z tą twarzą jednak boję się sprawdzić

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Schabowy_nie_mielony

26 maja 2022, 22:26

nie pamiętam która to, a także było wiele wersji
Jeśli chodzi ci o tą drugą ciemną ("dissorted" z bardziej "creepy muzyką z pierwszego zdjęcia), to jest to twarz z 1szego poziomu tylko że z inną twarzą (chyba prawdziwego człowieka) nałożoną na nią w phototshopie

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 26 maja 2022, 22:27

@xxdi55xx: tak mocno to wyszukał, że mu konto usunęło

Avatar
Mametchi_Pro_Student

19 maja 2022, 08:34

Sinä Ruotsti.

Avatar Schabowy_nie_mielony

19 maja 2022, 08:52

o nie, bot wrócił z bana

Avatar
Mametchi_Pro_Student

20 maja 2022, 19:43

@Schabowy_nie_mielony: Człowiek*

Avatar Alfa7

16 maja 2022, 10:15

Pamiętam, że byłeś członkiem ligi pisarzy przed usunięciem działu grup

Avatar Schabowy_nie_mielony

16 maja 2022, 15:43

@Alfa7: możliwe, niezbyt pamietam
Czej dopiero teraz się zorientowałem, że usunęli grupy

Avatar Alfa7

16 maja 2022, 16:00

@Schabowy_nie_mielony: W każdym razie liga przeniosła się na discord
Chciałbyś dołączyć?

Avatar Schabowy_nie_mielony

17 maja 2022, 07:59

@Alfa7: raczej nie, bo i tak już mam mało czasu na zagladanie tu a tu bardziej na dsc
A także wiem jejowe Dsc zazwyczaj szybko umierają

Avatar Finlandia24

7 maja 2022, 16:34

Wolisz kotlet mielony czy schabowy?

Avatar Schabowy_nie_mielony

7 maja 2022, 16:48

@Finlandia24: raczej schabowy, bo mielone po kilku minutach maja konsystencję papieru

Avatar Kolodziej_1

5 kwietnia 2022, 10:49

Avatar Schabowy_nie_mielony

5 kwietnia 2022, 13:07

komentarz obrazkowy

Avatar Finlandia24

20 marca 2022, 11:34

Ładne profilowe

Avatar Schabowy_nie_mielony

20 marca 2022, 15:09

@Finlandia24: dzięki panie Finlandia

Avatar Hamczurk

3 marca 2022, 09:43

where profilowe

Avatar RommSter

28 lutego 2022, 14:45

Okej Ultron69 V2, tylko kto pytał
A przy okazji tak jak reszta twoich memów, są nieśmieszne.

Avatar RommSter

28 lutego 2022, 14:46

@RommSter: Okej Ultron69 V2, tylko kto pytał
A przy okazji tak jak reszta twoich memów, są nieśmieszne.

Avatar RommSter

28 lutego 2022, 14:47

@RommSter: Okej Ultron69 V2, tylko kto pytał
A przy okazji tak jak reszta twoich memów, są nieśmieszne.

Avatar
Mametchi_Pro_Student

28 lutego 2022, 17:18

@RommSter: Mówisz do mnie?

Avatar Schabowy_nie_mielony

28 lutego 2022, 18:21

@RommSter: Okej Ultron69 V2, tylko kto pytał
A przy okazji tak jak reszta twoich memów, są nieśmieszne

Avatar Foxiuuu

27 lutego 2022, 15:32

Avatar Schabowy_nie_mielony

27 lutego 2022, 18:56

@Foxiuuu: Firefox

Avatar Foxiuuu

27 lutego 2022, 19:08

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2022, 08:45

Avatar Walentine

17 stycznia 2022, 09:32

Czerwone jabłuszko krzywo na mnie patrzysz

Avatar
COWALSKY

6 lutego 2022, 23:27

@Walentine: czemu ty żolnierzu
krzywo na mnie patrzysz o_o

Avatar patrolowy__

2 lutego 2022, 00:19

Cześć. Mam pytanie. Mogę użyć jednego wulgaryzmu, czy jesteś przeciw?

Avatar Schabowy_nie_mielony

3 lutego 2022, 21:35

@patrolowy__: (sty że teraz odpowiadam ale trochę ostatnio jestem zajęty) a co?

Avatar patrolowy__

4 lutego 2022, 00:53

@Schabowy_nie_mielony: bo siedzi mi to na języku od dłuższego czasu. Tobie mogę to chyba powiedzieć

Avatar Schabowy_nie_mielony

4 lutego 2022, 19:18

@patrolowy__: No jeśli chcesz coś powiedzieć, to ja nie jestem z Chin by ich zabraniać.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najnowsze zdjęcia Schabowy_nie_mielony

Szukaj osoby