9

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar matimi3

4 czerwca 2016, 19:52

Nie masz nawet jednego podstawowego itemu i narzekasz na innych :v uspokój się, a dopiero potem oceniaj.

Avatar Sebzer

4 czerwca 2016, 20:03

@matimi3: Może dlatego bo nie kupuje itemów wdg "polecanych" tyljo dobieram je sytuacyjnie i odpowiednii do mojej taktyki grania? Pomyślałeś o tym?
Pozatym gdybyś byl na moim miejscu w tamtej grze pewnie inaczej byś gadał. Możliwe nawet ze byś jeszcze feedował ale tego nie wiem bo nie znam cie ani tg jak grasz. Dodałem to zdj w celach po czesci wyżalania sie tego ze mimo ze dobrze gram to przegrywam przez team ale nie po to zeby tłumaczyc jakiemuś randomowi z internetu jak sie buduje postacie.

Avatar matimi3

4 czerwca 2016, 20:43

@Sebzer: Tak widzę i nie kupiłeś itemu "mast hef". Skoro pan taki znawca to czego w bronzie siedzi ;v

Avatar Sebzer

4 czerwca 2016, 22:06

@matimi3: Bo zacząłem dopoero grać rankedy.
Pozatym nie gram z kolegami tylko sam z 4 obcymi graczami. Którzy przeważnie są noobami lub dzieciakami i sie zwyczajnie nie da tak łatwo wyjść na dobrą ligę grając z takimi ludźmi.
Jak mi nie wieżysz wejdź na moją historię gier i przejżyj dokładnie każdą grę rankingową. Trydno niezauważyć kto co robi a kto feeduje.

Avatar matimi3

5 czerwca 2016, 00:00

@Sebzer: Da się da się, tylko musisz przewyższyć umiejętnościami swoją ligę. Inaczej oferty boostowania nie miałyby sensu. Mieć dobre staty a grać dobrze to też niestety 2 światy. Tak samo jak ktoś myśli że grał dobrze bo ma największe zadane obrażenia, ch*ja a nie :V Oczywiście nie mówię że grasz źle, tylko śmieszy mnie takie wku*wianie się ciągle, a i eż jak ktoś mówi że gra dobrze tyko przez team utknął.

Avatar Sebzer

5 czerwca 2016, 09:42

@matimi3: Generalnie nigdzie nie utknałem bo gram rankedy od tygodnia grałm moze z 15 razy i z b5 jestem w b3
Powoli jakoś wychodzę.
Ale taka prawda ze z noob teamem nic nie zrobisz jeszcze z jednym idiotą da sie wygrać ale jak jest ich wiecej to niebardzo. Np jest taka sytuacja. Wszyscy wrogowie zabici, baron nasz, wszysvy mają sporo hp i co robią? Cofają do bazy zamiast pushować -_-

Avatar matimi3

5 czerwca 2016, 11:09

@Sebzer: Generalnie jeśli twoje umiejętności wysoko wychodzą ponad ligę, to powinieneś sam to w większości ugrać. to jeszcze nie wyższe ligi.

Avatar Sebzer

5 czerwca 2016, 13:11

@matimi3: Gram dobrze ale nie mówie ze jestem jakis za**bisty mistrz czy coś. Jak gram np z kolegami 5na5 to zawsze wygrywamy co innego jak sie gra samemu z 4 obcymi ludźmi

Avatar Sebzer

3 czerwca 2016, 14:51

-,,i flame noob? WHEN?"
-now
nawet kłócąc się o to ze nie obraża i nie krytykuje graczy obraził mnie nazywając noobem -,-

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Sebzer
Dodane przez: Sebzer
Dodaj nowe zdjęcie
Opis

sami zobaczcie. ręce opadają.

Najnowsze zdjęcia Sebzer