6

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

2 września 2017, 22:09

OPIS: Możesz być naprawdę dobrym w tę grę
może carrować wszystkich całą 4kę
możesz nawet oddawać specjalnie kille dla tych ludzi aby nie byli tacy beznadziejni jacy są
możesz byc cierpliwy i wyrozumiały i nawet jednego złego słowa nie powiedzieć o nikim.
ALE I TAK SPOTKASZ ehem ehkem DOSTANIESZ TAKICH SKU*WIELI CO CI CAŁĄ GRĘ SPIE**OLĄ I IDBIORĄ CHĘCI DO WSZYSTKIEGO.
Nie ważne czym i gdzie grasz. (Na rankingowych grach takich stuacji mam najwięcej ale tutaj jest świetny przykład). Możesz nawet tryhardować jungle warwickiem zrobić 17/7/20 (całe 20 to są dosłownie oddawane kille sojusznikom na gankach. ponad 20 ganków w jednej grze i do tego kilka teamfightów gdzie robie po 3 trupy) i tak przegrasz. A wiecie co mnie NAJBARDZIEJ wku*wia? Nie przegrana tylko ZACHOWANIE tych "ludzi" po 2giej stronie komputera. Grają sobie z swoimi równie ułomnymi ziomeczkami. Jest ich 4. Wylosują sobie do gry jedną dobrą osobę któa gra od nich 100% lepiej. Bo wiecie 4 debili + jeden dobry gracz vs 5 normalnych graczy to jest zbalansowany i wyrównany mecz. No i trafią się takie 4 ameby i od początku gry cię wyzywają bez powodu. A nie sorki jest powód- gram zedem na midzie. i to jest powód by nazywać mnie je**nyym śmieciem ku*asem i nie wiem co jeszcze bo zmutowałem ich. NA DODATEK TO BYLI POLACY. W sumie się nie dziwię bo ten naród jest tak zakompleksiony że małe dzieci grając w grę nie mogą sie obejśc bez jeżdżenia po innych i to w swoim języku nawet nie znając angielskiego. Całą grę wyzywają mnie o wszystko. Walczę sam? flame. Zabijam sam 2 NAFEEDOWANYCH wrogów? WWszędzie ironiczne znaki zapytania i spam na czacie że jestem n00bem. Pusuję kiedy wszyscy biją się o.. o NIC? źle trzeba zmieszać z gównem. SAM bronię nexusa przed 5cioma NAFEEDOWANYMI wrogami bo cały team się wypie**olił pojedyńczo? źle. nwm czemu ale źle i mam flame. Co z tego, że zabiłem wrogom adc i apc po czym przeżyłem i odpuschowałem linie ratując kolejny raz gre. NO CO Z TEGO. 4 debili zazwyczaj dzieci /polaczków/ wszystkiego na raz, będzie święcie przekonane że gra najlepiej na świecie (tylko tak z dupy siedzą w B5) będzie mnie pouczać co mam robić gdy ja mam najlepsze statystyki z gry najwięcej robie (jedyny cokolwiek) a oni tylko feedują i trolują ginąc w jungli przez miniony czy barony lub smoki. KU*WA MAĆ. DOBRA JESTEŚ GÓWNEM I NIE POTRAFISZ GRAĆ. MOŻE MASZ 5 LAT I NIC DO CB NIE DOCIERA i za ch*ja nie zostawisz gry w której ssiesz. ALE DLACZEGO WYZYWASZ GRACZA KTÓRY DAJE Z SIEBIE WSZYSTKO ŻEBY CI POMÓC?

Avatar Sebzer

2 września 2017, 22:10

@Sebzer: CDN. OPIS: Dlaczego HONORUJESZ za sportowe zachowanie osobe która najwięcej wyzywa a nie tego jednego który cały czas znosił to wszystko i próbował się dogadać jak człowiek? ku*wa mać proszę was jesli ktoś z was jest osobą która ma w swojej histori gier większość porażek i ch*jowych statystyk i siedzisz w bronzie to nie usprawiedliwiaj się niczym bo to tylko i wyłącznie twoja wina. Doedukuj się o grze alb ojuz w nią nie graj.

Avatar Sebzer

2 września 2017, 22:12

@Sebzer: Tak jestem poirytowany że przegrałem sobie normalka. A nie czekaj.. jagby tak przeczytać ze zrozumieniem to można wydedukowac, że tu nie chodzi o przegraną tylko o zachowanie ludzi ekhem małp ekhem dzieci ekhem ludzi w llolu.

Avatar AidenX

4 października 2017, 14:11

@Sebzer: 1. "może carrować wszystkich całą 4kę" jak coś to nie musisz się chwalić
2. zazwyczaj honory dostają supporty
3. zobacz, że mają tą samą grupę to będą honorować siebie

Avatar Sebzer

28 listopada 2017, 17:39

@AidenX: a propo supportowania xD
dużo gram supportami i dostaje na nich tak samo rzadko honory. tylko dlatego (tak podejrzewam) bo jak ktos mnie wyzywa to mu odpisuję (bez wyzywania) a zazwyczaj wszyscy mnie wyzywają bo to liga legend estem w srebrze a to wylengarnia dzieci

Avatar AidenX

28 listopada 2017, 19:17

@Sebzer: ja zazwyczaj 2-3 honory na mecz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Sebzer
Dodane przez: Sebzer
Dodaj nowe zdjęcie
Opis

W komentarzu umieszczę prawdziwy opis tego obrazka, który ma na celu cos wam uświadomic i pokazać.

Najnowsze zdjęcia Sebzer